Make yourself at home!

You’re currently browsing our International site, but our family reaches across the world.

To make sure you’re supporting your local Mary’s Meals, please select your country from the list below.

If you can’t see your country then don’t worry! You can use our International site.

2023 - Poland - Magnus MacFarlane-Barrow

Pierwsza wizyta Magnusa MacFarlane Barrow w Polsce

Założycie Mary’s Meals Magnus MacFarlane Barrow odwiedził Warszawę i był gościem największego polskiego programu śniadaniowego w TVN oraz przyjął zaproszenie do udziału w młodzieżowej audycji w TVP.

Opublikowano dnia
2023 - Poland - Magnus MacFarlane-Barrow Interview

5 stycznia bieżącego roku założyciel Mary’s Meals Magnus MacFarlane Barrow odwiedził po raz pierwszy Polskę.

Filia Mary’s Meals działa w Polsce od 3,5 roku, a wizyta Magnusa była związana ze świętowaniem 20-lecia działalności Fundacji na świecie. Magnus przyjął zaproszenie do telewizji, aby przybliżyć ideę Mary’s Meals wśród mieszkańców Polski.

Założyciel Mary’s Meals jest osobą rozpoznawalną w wielu krajach. Był uznany za jednego z Top 10 Heros wg CNN oraz wyróżniony przez magazyn "Times" w 2015 roku jako jeden ze stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

CNN Heroes: Gerard Butler & Mary's Meals - YouTube

 

Wywiad w TVN

Magnus odwiedził Warszawę i był gościem największego polskiego programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z gospodarzami - Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim opowiedział o fenomenie Mary's Meals, który rozprzestrzenia się poprzez "małe gesty miłości". Magnus zobrazował jak ta organizacja charytatywna działa w najuboższych rejonach świata i odpowiedział też na pytanie, jak każdy z nas może pomóc.

Tutaj można obejrzeć cały wywiad: Magnus McFarlane-Barrow zmienia świat. Czym jest Mary's Meals? - Dzień Dobry TVN

 

Spotkanie w TVP

Magnus przyjął także zaproszenie do studia Telewizji Polskiej TVP, gdzie był gościem Katarzyny Ślązak i Michała Bukowskiego w programie „Studio Raban”. Program ten jest kierowany do młodych i podejmuje tematy m.in. pracy i rozwoju osobistego. Magnus wraz z przedstawicielką polskiej filii Joanną Górską przybliżyli humanitarną działalność Mary’s Meals, która w znacznej mierze opiera się na wolontariacie ludzi młodych.