Czuj się jak u siebie w domu!

Aktualnie przeglądasz naszą polską stronę, ale nasza rodzina obejmuje cały świat.

Aby upewnić się, że wspierasz lokalną organizację Mary’s Meals, proszę wybierz swój kraj z poniższej listy.

Jeśli nie widzisz swojego kraju, nie martw się! Możesz skorzystać z naszej Międzynarodowej strony.

2023 - Poland - Magnus MacFarlane-Barrow

Pierwsza wizyta Magnusa MacFarlane Barrow w Polsce

Założycie Mary’s Meals Magnus MacFarlane Barrow odwiedził Warszawę i był gościem największego polskiego programu śniadaniowego w TVN oraz przyjął zaproszenie do udziału w młodzieżowej audycji w TVP.

Opublikowano dnia
2023 - Poland - Magnus MacFarlane-Barrow Interview

5 stycznia bieżącego roku założyciel Mary’s Meals Magnus MacFarlane Barrow odwiedził po raz pierwszy Polskę.

Filia Mary’s Meals działa w Polsce od 3,5 roku, a wizyta Magnusa była związana ze świętowaniem 20-lecia działalności Fundacji na świecie. Magnus przyjął zaproszenie do telewizji, aby przybliżyć ideę Mary’s Meals wśród mieszkańców Polski.

Założyciel Mary’s Meals jest osobą rozpoznawalną w wielu krajach. Był uznany za jednego z Top 10 Heros wg CNN oraz wyróżniony przez magazyn "Times" w 2015 roku jako jeden ze stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

CNN Heroes: Gerard Butler & Mary's Meals - YouTube

 

Wywiad w TVN

Magnus odwiedził Warszawę i był gościem największego polskiego programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z gospodarzami - Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim opowiedział o fenomenie Mary's Meals, który rozprzestrzenia się poprzez "małe gesty miłości". Magnus zobrazował jak ta organizacja charytatywna działa w najuboższych rejonach świata i odpowiedział też na pytanie, jak każdy z nas może pomóc.

Tutaj można obejrzeć cały wywiad: Magnus McFarlane-Barrow zmienia świat. Czym jest Mary's Meals? - Dzień Dobry TVN

 

Spotkanie w TVP

Magnus przyjął także zaproszenie do studia Telewizji Polskiej TVP, gdzie był gościem Katarzyny Ślązak i Michała Bukowskiego w programie „Studio Raban”. Program ten jest kierowany do młodych i podejmuje tematy m.in. pracy i rozwoju osobistego. Magnus wraz z przedstawicielką polskiej filii Joanną Górską przybliżyli humanitarną działalność Mary’s Meals, która w znacznej mierze opiera się na wolontariacie ludzi młodych.