Czuj się jak u siebie w domu!

Aktualnie przeglądasz naszą polską stronę, ale nasza rodzina obejmuje cały świat.

Aby upewnić się, że wspierasz lokalną organizację Mary’s Meals, proszę wybierz swój kraj z poniższej listy.

Jeśli nie widzisz swojego kraju, nie martw się! Możesz skorzystać z naszej Międzynarodowej strony.

Zbieranie funduszy

Fun run for charity with coloured flares

Zbieranie funduszy

Sposoby na wsparcie naszego ruchu

Jest wiele sposobów na wsparcie organizacji charytatywnej

Dobroczyńcy są niezbędną iskrą pomagającą palić się światłu Mary’s Meals.

Ci wspaniali ludzie generują fundusze, które każdego dnia szkolnego zapewniają jedzenie na talerzach najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Każdy ich wysiłek jest inspiracją. Od dziecka przekazującego swoje kieszonkowe na cele dobroczynne, po wydarzenia charytatywne angażujące całe społeczności. Twoje czyny składają się na prawdziwą
i trwałą zmianę w życiu dzieci, mieszkających w najuboższych rejonach świata.

Darczyńcy w centrum uwagi

Tysiące ludzi już pomaga w dawaniu dzieciom szansy na lepszą przyszłość, dzięki posiłkom Mary’s Meals. Nasi darczyńcy uwielbiają dzielić się tym, jak dobrze czują się zbierając pieniądze dla potrzebujących dzieci. Dając miłość, czują miłość!

Poznaj niektórych z naszych bohaterów zbierających fundusze…

 

Skok na głęboką wodę

Liz z Kanady upamiętniła swoje czterdzieste urodziny serią testów sprawnościowych, przemierzając wpław dystans od zatoki San Francisco do Alcatraz. Jej motywacja przyniosła fundusze wystarczające do rocznego wyżywienia całej szkoły w Malawi.

Stawianie kroków

W Niemczech pewien dwunastolatek podjął poważne kroki, by zebrać pieniądze na posiłki Mary’s Meals, chodząc wszędzie boso przez cały tydzień! Patrick został zainspirowany do pomocy młodym ludziom w biedniejszych krajach i chodził bez skarpetek i butów do szkoły, sklepów, wędrował, a nawet wziął udział w zawodach lekkoatletycznych. Nie tylko zwrócił uwagę i zwiększył świadomość, ale też zebrał wystarczająco pieniędzy na nakarmienie dwustu głodnych dzieci!

Bieg na dodatkową milę

Scot David Robertson przygotowywał się do roli ojca i bezsennych nocy biorąc udział w 48-godzinnym wyczerpującym wydarzeniu – biegł cztery mile, co cztery godziny zbierając niesamowite 100,000+ funtów dla głodujących dzieci! Powiedział: „Czuję się niesamowicie kończąc z sukcesem coś, co było ogromnym wyzwaniem fizycznym i psychicznym. Nie dokonałbym tego bez wsparcia rodziny i przyjaciół.” Teraz stawia sobie nowe cele.

We dwóch siła

Dwóch osiemdziesięciolatków – Dennis i Jerry, sięgnęło po jednoślad, pokonując ponad 1,500 mil wzdłuż wyboistego wschodniego wybrzeża Ameryki. Pomimo poważnej kontuzji i wyczerpania, ta natchniona dwójka wytrwała w swoim postanowieniu i ukończyła trasę. Już szykują się na następny odcinek!

Pomysły na zbieranie funduszy

Nie ma ograniczeń co do sposobu zbierania środków.

Poczynając od spadochroniarzy, przez sos do makaronu aż po śpiew czy surfing – Mary’s Meals była już świadkiem chyba wszystkiego... prawie.

Jaki masz pomysł?

Cokolwiek robisz, nie zapomnij podzielić się z nami zdjęciami, filmami i opowieściami! Jeśli wciąż próbujesz zdecydować, jak chciałbyś zbierać pieniądze, w ramach inspiracji zerknij na poniższą listę wskazówek.

Kilka praktycznych porad i pomysłów na zbieranie pieniędzy dla naszej organizacji

children with mugs

1. Kiermasz z wypiekami zawsze przyciąga tłum. Sprzedaż domowych ciast i smakołyków jest niezawodnym sposobem na wywołanie uśmiechu i świetną możliwością na zebranie funduszy.

2. Wsiądź na rower i pokonuj kilometry – nieważne czy to monocykl, tandem czy nawet bicykl – nie ma znaczenia na jakim siedzisz rowerze, pamiętaj tylko o poszukaniu sponsorów!

3. Wypełnij kubek! Możesz zbierać datki w domu, szkole, a nawet miejscu pracy. Każde 92.40 zł zapewni głodnemu dziecku szkolny posiłek przez cały rok. Każdy kubek możesz przemienić w skarbonkę.

4. Zaproś gości na kolację i poproś o przekazanie datku w kwocie, jaką według nich wart jest Twój posiłek. Możesz nawet dodać element zaskoczenia serwując gościom tajemnicze potrawy. Może pokażesz im jeden z naszych inspirujących filmów, aby wiedzieli, jaki wpływ będą miały ich darowizny?

5. Zagraj i zasil fundację! Dlaczego by nie zorganizować pojedynku online, w którym ludzie zapłacą za udział w grze? Możesz założyć stronę, by zbierać datki – to prosty sposób na zrobienie czegoś niesamowitego i jednocześnie świetną zabawę.

Three supporters holding a mug shaped cut-out with a heart shaped hole in the centre

Jedzenie zmienia historię.

Razem możemy dokonać zmian.