Czuj się jak u siebie w domu!

Aktualnie przeglądasz naszą polską stronę, ale nasza rodzina obejmuje cały świat.

Aby upewnić się, że wspierasz lokalną organizację Mary’s Meals, proszę wybierz swój kraj z poniższej listy.

Jeśli nie widzisz swojego kraju, nie martw się! Możesz skorzystać z naszej Międzynarodowej strony.

Dlaczego warto pomagać

Three children sit in a row at a desk facing ahead and smiling

Dlaczego warto pomagać

Zmieniaj życie głodnych dzieci na całym świecie

Wpływ twojej darowizny

Dzienny posiłek to dla wielu z nas coś oczywistego, jednak dla niektórych społeczności wykarmienie dziecka to nie lada wyczyń. Z pomocą Waszych dobroczynnych darowizn możemy zmienić to dla wielu milionów dzieci, żyjących z poczuciem niepewności pozyskania kolejnego posiłku.

Mary's Meals pomaga, dając jedzenie uczniom. Kiedy dzieci jedzą w szkole, rodzice mają szansę zdobyć pożywienie na kolejny posiłek. Oszczędzamy pieniądze, które zostałyby wykorzystane na zakup śniadania i wykorzystujemy je, aby pomóc w rozwoju naszej działalności.
Namaita Szef, Malawi

Nasza wizja, by każde dziecko otrzymało dzienny posiłek w miejscu edukacji nie mogłaby być realizowana bez niesłabnącej hojności naszych darczyńców.

Dzięki zebranym przez Was środkom Mary’s Meals dotarło do kolejnego kamienia milowego, jakim jest karmienie każdego dnia szkolnego 2 milionów dzieci, żyjących w skrajnym ubóstwie.

Doświadczenie oraz wieloletnia obserwacja przy bliskiej współpracy z lokalnymi społecznościami udowodniła, że nasza praca ma rzeczywisty wpływ na dzieci w wieku szkolnym.

Badania pokazują, że program żywieniowy prowadzony w szkole znacząco wpływa na poziom energii oraz dobry nastrój uczniów. Mniej dzieci opuszcza zajęcia szkolne z powodu głodu. To automatycznie przekłada się na zwiększenie liczby zapisanych uczniów, wyższą frekwencję, jak również lepsze wyniki w nauce dzięki możliwości koncentracji i aktywnego udziału w lekcjach

Tackling child hunger

Pięcioletnie badanie wpływu

Wpływ programu żywieniowego Mary’s Meals na dwa z naszych największych programów krajowych w Malawi i Zambii został oceniony w naszym pięcioletnim badaniu wpływu.

Jak nas wspierać?

Połączenie jedzenia i edukacji może otworzyć drzwi do lepszej przyszłości milionom dzieci. Decyzja o wspieraniu Mary’s Meals może przynieść trwałe zmiany dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują.

Zaangażowanie się jest proste. Jesteś wysportowany, uwielbiasz pieczenie lub wyzwania, a może zwyczajnie chcesz spędzać wartościowo czas z innymi ludźmi? Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o Wasze proste akty miłości.

 

Przekaż darowiznę

Przekaż darowiznę, korzystając z karty bankowej tutaj lub robiąc przelew bankowy na:

Marys Meals Polska

90 1600 1013 1820 0105 2000 0004

SWIFT/BIC:  PPABPLPKXXX

IBAN: PL 90 1600 1013 1820 0105 2000 0004