Dlaczego warto pomagać

Three children sit in a row at a desk facing ahead and smiling

Dlaczego warto pomagać

Zmieniaj życie głodnych dzieci na całym świecie

Wpływ twojej darowizny

Dzienny posiłek to dla wielu z nas coś oczywistego. Jednak dla niektórych społeczności wykarnienie dziecka to nie lada wyczyń. Z pomocą waszych dobroczynnych darowizn możemy zmienić to dla wielu milionów dzieci, żyjących z poczuciem niepewności nadejścia kolejnego posiłku.

Mary's Meals pomaga nam, dając jedzenie uczniom. Kiedy jedzą w szkole, rodzice mają szansę spróbować znaleźć jedzenie na kolację. Oszczędzamy pieniądze, które zostałyby wykorzystane na śniadanie i wykorzystujemy je, aby pomóc w rozwoju naszej działalności.
Namaita Szef, Malawi

Nasza wizja - by każde dziecko otrzymało dzienny posiłek w miejscu edukacji - nie mogłaby być realizaowana bez niesłabnącej hojności naszych darczyńców.

Dzięki zebranym przez was środkom Mary’s Meals dotarła do kolejnego kamienia milionego jakim jest dokarmianie 2 milionów dzieci, żyjących w skrajnym ubóstwie każdego szkolnego dnia.

Doświadczenie oraz wieloletnia obserwacja przy bliskiej wspólpracy z lokalnymi społecznościami udowodniła, że nasza praca ma rzeczywistły wpływ na dzieci w wieku szkolnym.

Badania pokazują, że dowyżwianie w szkole znacząco wpływa na poziom poczucia głodu, energii oraz dobrego nastroju dzieci. Mniej dzieci opuszcza szkołę z powodu głodu. To automatycznie przekłada się na zwiększenie liczby zapisanych uczniów, wyższą frekwencję, jak również lepsze wyniki w nauce dzięki możliwości koncentracji i aktywnego udziału w lekcjach

Tackling child hunger

Pięcioletnie badanie wpływu

Wpływ programu żywieniowego Mary’s Meals na dwa z naszych największych programów krajowych: Malawi i Zambii został oceniony w naszym pięcioletnim badaniu wpływu.

Jak nas wspierać?

Połączenie jedzenie i edukacji może otworzyć drzwi do lepszej przyszłości miliionom dzieci, które są mniej uprzywilejowane w porównaniu do nas. Decyzja o wspieraniu Mary’s Meals może przynieść trwałe zmiany dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują.

Zaangażowanie się jest proste: może jesteś wysportowany, uwielbiasz pieczenie lub wyzwania, a może zwyczajnie chcesz spędzać wartościowo czas z innymi ludźmi – nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wasze proste akty miłości.

 

Przekaż darowiznę

Przekaż darowiznę korzystając z karty bankowej tutaj lub robiąc przelew bankowy na:

Marys Meals Polska

90 1600 1013 1820 0105 2000 0004

SWIFT/BIC:  PPABPLPKXXX

IBAN: PL 90 1600 1013 1820 0105 2000 0004