Make yourself at home!

You’re currently browsing our Polska site, but our family reaches across the world.

To make sure you’re supporting your local Mary’s Meals, please select your country from the list below.

If you can't see your country then don't worry! You can use our International site.

Dlaczego warto pomagać

Three children sit in a row at a desk facing ahead and smiling

Dlaczego warto pomagać

Zmieniaj życie głodnych dzieci na całym świecie

Wpływ twojej darowizny

Dzienny posiłek to dla wielu z nas coś oczywistego. Jednak dla niektórych społeczności wykarnienie dziecka to nie lada wyczyń. Z pomocą waszych dobroczynnych darowizn możemy zmienić to dla wielu milionów dzieci, żyjących z poczuciem niepewności nadejścia kolejnego posiłku.

Mary's Meals pomaga nam, dając jedzenie uczniom. Kiedy jedzą w szkole, rodzice mają szansę spróbować znaleźć jedzenie na kolację. Oszczędzamy pieniądze, które zostałyby wykorzystane na śniadanie i wykorzystujemy je, aby pomóc w rozwoju naszej działalności.
Namaita Szef, Malawi

Nasza wizja - by każde dziecko otrzymało dzienny posiłek w miejscu edukacji - nie mogłaby być realizaowana bez niesłabnącej hojności naszych darczyńców.

Dzięki zebranym przez was środkom Mary’s Meals dotarła do kolejnego kamienia milionego jakim jest dokarmianie 2 milionów dzieci, żyjących w skrajnym ubóstwie każdego szkolnego dnia.

Doświadczenie oraz wieloletnia obserwacja przy bliskiej wspólpracy z lokalnymi społecznościami udowodniła, że nasza praca ma rzeczywistły wpływ na dzieci w wieku szkolnym.

Badania pokazują, że dowyżwianie w szkole znacząco wpływa na poziom poczucia głodu, energii oraz dobrego nastroju dzieci. Mniej dzieci opuszcza szkołę z powodu głodu. To automatycznie przekłada się na zwiększenie liczby zapisanych uczniów, wyższą frekwencję, jak również lepsze wyniki w nauce dzięki możliwości koncentracji i aktywnego udziału w lekcjach

Tackling child hunger

Pięcioletnie badanie wpływu

Wpływ programu żywieniowego Mary’s Meals na dwa z naszych największych programów krajowych: Malawi i Zambii został oceniony w naszym pięcioletnim badaniu wpływu.

Jak nas wspierać?

Połączenie jedzenie i edukacji może otworzyć drzwi do lepszej przyszłości miliionom dzieci, które są mniej uprzywilejowane w porównaniu do nas. Decyzja o wspieraniu Mary’s Meals może przynieść trwałe zmiany dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują.

Zaangażowanie się jest proste: może jesteś wysportowany, uwielbiasz pieczenie lub wyzwania, a może zwyczajnie chcesz spędzać wartościowo czas z innymi ludźmi – nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wasze proste akty miłości.

 

Przekaż darowiznę

Przekaż darowiznę korzystając z karty bankowej tutaj lub robiąc przelew bankowy na:

Marys Meals Polska

90 1600 1013 1820 0105 2000 0004

SWIFT/BIC:  PPABPLPKXXX

IBAN: PL 90 1600 1013 1820 0105 2000 0004