Książki i filmy

Man reading The Shed That Fed a Million Children book

Odkryj naszą historię.

Poznaj nasze najlepiej sprzedające się książki i filmy...

 Zakup jednej z książek, jest nie tylko fantastycznym prezentem dla bliskich, ale również świetnym sposobem na wspieranie naszej idei.

Sięgnij w głąb działań Mary’s Meals, misji zmniejszenia liczby głodujących dzieci w wieku szkolnym poprzez obejrzenie inspirujących filmów lub przeczytanie pokrzepiającej książki. Zakup jednego egzemplarza jest wielkim wsparciem działań mających na celu nakarmienia kolejnego głodnego dziecka. Bezpośrednio pomaga nam szerzyć wiedzę o misji Mary’s Meals, poprzez przybliżanie inspirujących historii szkół i wspólnot mieszkańców, którym pomagamy.

 

 

Szopa, które wykarmiła 2 miliony dzieci

Książka - bestseller mówi o małej, blaszanej szopie w Szkocji, która niesie nadzieję milionom głodujących dzieci na całym świecie.

Szopa, która nakarmiła milion dzieci jest teraz dostępna jako zaktualizowana edycja specjalna, świętująca nasz niesamowity kamień milowy, jakim jest karmienie 2 milionów dzieci w 19 krajach każdego dnia szkolnego.

The shed that fed two million book cover

Nie jesteś czytelnikiem? Zainspiruj się naszą kolekcją filmów krótkometrażowych

Dziecko 31

Zobacz jaką moc niesie codzienny posiłek, podczas odwiedziń naszego założyciela - Magnus MacFarlane-Barrow w społecznościach wspieranych przez Mary’s Meals.

Miłość Dociera Wszędzie

Wyrusz w pokrzepiającą podróż do Liberii i Haiti wraz z Hollywoodzkim aktorem - Gerardem Butlerem, oraz założycielem Mary’s Meals - Magnusem MacFarlane-Barrowem.

Pokolenie Nadzieji

Opowieść o nowym pokoleniu, które dzięki przyjmowaniu przez lata pomocy Mary’s Meals, teraz buduje lepszą przyszłość dla swoich społeczności.

Jedzenie zmienia historię.

Razem możemy coś zmienić.