Czuj się jak u siebie w domu!

Aktualnie przeglądasz naszą polską stronę, ale nasza rodzina obejmuje cały świat.

Aby upewnić się, że wspierasz lokalną organizację Mary’s Meals, proszę wybierz swój kraj z poniższej listy.

Jeśli nie widzisz swojego kraju, nie martw się! Możesz skorzystać z naszej Międzynarodowej strony.

Co robimy

Group of children laughing

Co robimy

Mary's Meals to globalna organizacja charytatywna dostarczająca posiłki zmieniające życie niektórym z najbiedniejszych dzieci na świecie.

Jeden prosty pomysł na walkę z głodem na świecie

Child smiling while reading

Mary’s Meals to światowy ruch ludzi, którzy starają się pokonać głód na świecie dzięki jednemu prostemu pomysłowi. Poprzez tworzenie programów dożywiania w szkołach prowadzonych przez naszą społeczność w najbiedniejszych regionach świata, Mary's Meals pomaga zachęcić dzieci do chodzenia do szkoły i daje im energię, by lepiej koncentrowały się na lekcjach. Dzięki temu mogą one zdobyć wykształcenie, które pomoże im pracować na rzecz lepszej przyszłości.

Sami jesteśmy świadkami tego, jak na całym świecie obietnica codziennego posiłku w szkole może naprawdę zmienić życie najbiedniejszych dzieci. Kiedy dziecko nie musi się już martwić o to, jak zarobić na kolejny posiłek, może się swobodnie uczyć, rozwijać i realizować swój potencjał - żywność zmienia ich historię. Wierzymy, że dzieci, które dziś otrzymują posiłki Mary's Meals, mogą w przyszłości stać się mężczyznami i kobietami, którzy pomogą wydobyć swoje społeczności z ubóstwa.

Zaangażowanie w niskonakładowe, oparte na pracy wolontariuszy podejście gwarantuje, że co najmniej 93% wszystkich darowizn zostaje przeznaczone bezpośrednio na działalność charytatywną. Wierzymy, że każdy może przyczynić się do realizacji naszej misji i zachęcamy tych, którzy podzielają naszą ideę, by ofiarowali swój czas, pieniądze, umiejętności lub modlitwę, by dotrzeć z miłością do tych, którzy doświadczają skutków skrajnego ubóstwa.

Nasz ruch nie oddziela bogatych od biednych ani darczyńców od obdarowywanych. Każdy wkład jest tak samo cenny - od datków, które umożliwiają nam zakup żywności, po czas i energię poświęcone na gotowanie i wydawanie posiłków.

Niemal każdy etap naszej pracy opiera się na oddanych wolontariuszach: zarówno tych, którzy pomagają nam w prowadzeniu programu dożywiania w szkołach w ich własnych społecznościach, jak i tych, którzy mówią innym o naszej misji, aby pomóc w rozwoju ruchu, a co za tym idzie, w dożywianiu większej liczby dzieci. Razem pomagamy odmienić życie tym w najtrudniejszej sytuacji.

Jedzenie zmienia historię.

Razem możemy coś zmienić