Make yourself at home!

You’re currently browsing our International site, but our family reaches across the world.

To make sure you’re supporting your local Mary’s Meals, please select your country from the list below.

If you can’t see your country then don’t worry! You can use our International site.

Wolontariat

Group of children and volunteers smiling for a photo

Wolontariat

Wolontariusze poświęcający czas i wiedzę mają kluczowe znaczenie dla naszej misji. To dzięki nim widzimy jej realizację.

Jest wiele możliwości wolontariatu

Wolontariusze są bardzo ważną częścią naszej działalności. 

Od małych zadań i pojedynczych aktywności, po ofiarowanie swoich specjalistycznych umiejętności. Ty też możesz oddać swój czas i wiedzę, by dokonać znaczących zmian, rozbrzmiewających daleko poza twoją społeczność. Wierzymy, że każdy w jakiś sposób może przyczynić się do tej misji – nieważne czy poświęcisz kilka godzin czy jeden dzień - pomagaj i działaj razem z nami!

Im więcej ludzi pracuje dla naszej misji, tym więcej dzieci możemy objąć programem Mary's Meals. Wiemy, że programy dożywiania zmieniają historię najbiedniejszych dzieci na świecie i każdy może w tym odegrać swoją rolę. Jaka będzie Twoja?

Kilka pomysłów

A group of people approaching a table-top sale

Zwiększ świadomość, organizując wydarzenie lub zaoferuj swoją pomoc przy lokalnym evencie ze zbiórką funduszy na fundację Mary’s Meals.

Three supporters holding a mug shaped cut-out with a heart shaped hole in the centre

Umieść kubek Mary’s Meals lub skarbonkę w miejscowym sklepie, kawiarni czy ośrodku kultury i zobacz, jak szybko możesz zebrać wystarczająco środków, aby wykarmić jedno dziecko przez cały rok.

maraton cut

Wybierz w pracy fundację Mary’s Meals jako swoją organizację charytatywną i zachęć współpracowników do zbierania pieniędzy przez cały rok.

Magnus MacFarlane-Barrow Give book

Przeczytaj i podziel się naszą książką. Nieś słowo o książce naszego założyciela (Magnusa- Macfarlane Barrow), która opowiada historię Mary’s Meals i zachęć innych do kupienia własnej kopii. Możesz także dzielić się ulubionymi fragmentami w mediach społecznościowych lub zarekomendować przyjacielowi wysłuchanie audiobooka.

Children on a stage during a concert

Zorganizuj projekcję jednego z naszych półgodzinnych dokumentów w domu albo wśród Twojej społeczności: "Dziecko 31", "Pokolenie Nadziei" czy "Miłość Dociera Wszędzie". Pokaż jeden z krótszych filmów jako część innego wydarzenia czy uroczystości.

three speakers on a stage with backs to camera talking to audience

Wygłoś przemowę zwiększającą świadomość w miejscu pracy, miejscowej szkole lub społeczności – gdziekolwiek masz znajomości, a ludzie są chętni by słuchać!

Wykorzystaj umiejętności zawodowe, by pomóc Mary’s Meals

Niektórzy wykorzystują wolny czas, aby pomóc działanianiom obywatelskim w swoich lokalnych społecznościach.

Umiejętności zawodowe również mogą pomóc w realizacji naszej misji - dotarciu do kolejnego dziecka, czekającego na posiłki Mary's Meals:

give

TŁUMACZENIE

Axel z Niemiec poświęcił swój czas i zdolności certyfikowanego tłumacza, by przełożyć drugą książkę Magnusa na język niemiecki, pomagając nam zaoszczędzić tysiące funtów i pomagając Mary’s Meals w Niemczech dotrzeć do większego grona odbiorców.

A group of people cheering in celebration and releasing balloons

AMBASADORZY SPOŁECZNOŚCI

Oddolna sieć wolontariuszy w Irlandii jest bijącym sercem całej działalności fundraisingowej w tym kraju.

Wykorzystują swoją miłość do ruchu Mary's Meals, aby szerzyć jego przesłanie i zbierać wsparcie poprzez tradycyjne, lokalne, oparte na wspólnym zaangażowaniu działania, które przynoszą imponujące rezultaty.

Woman in a church with her back to camera staring at the altar

PUBLIC RELATIONS

Dedykowany zespół wolontariuszy odgrywa kluczową rolę w promocji PR i mediów społecznościowych w Republice Czeskiej. Niektórzy wnoszą doświadczenie zawodowe, podczas gdy inni są świeżo upieczonymi absolwentami uczelni, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, pracując w zespole. Wszyscy wprowadzają entuzjazm, poświęcenie i pasję do tej misji - i to naprawdę widać w ich pracy!

Tackling child hunger

HANDEL DETALICZNY

W Wielkiej Brytanii wolontariusze zbierają używane rzeczy, organizują zbiórki darów i pracują w sklepach, sprzedając produkty, aby pomóc w zebraniu pieniędzy dla Mary's Meals. Jest to niemałe zadanie, a jego owoce są ogromne - nie tylko dlatego, że sklepy zbierają fundusze na wyżywienie głodnych dzieci, ale dlatego, że ich obecność na lokalnych ulicach pomaga czynić Mary's Meals powszechnie znaną inicjatywą.

close up of a child's hand drawing an angel on white paper

PROJEKT GRAFICZNY

W Chorwacji (oraz w innych krajach) profesjonalni graficy i studenci zajmują się projektowaniem materiałów wizualnych, wspierając liczne kampanie wolontariuszy i fundraiserów. Tworzenie przyciągających wzrok projektów graficznych jest wielkim wsparciem - ich działania pomagają dotrzeć z informacją o naszej pracy do kolejnych serc i umysłów, a przez to pomagają nakarmić więcej dzieci.

 2 miliony logo

 

MARY'S MEALS DOKARMIA OBECNIE 2,429,182 DZIECI

Dzięki obecności programów dożywiania dzieci mają pewność, że niezależnie od okoliczności, każdego dnia w szkole otrzymają pożywny posiłek.