Wolontariat

Group of children and volunteers smiling for a photo

Wolontariat

Wolontariusze poświęcający czas i wiedzę mają kluczowe znaczenie dla naszej misji. To dzięki nim widzimy jej realizację.

Jest wiele możliwości wolontariatu

Wolontariusze są bardzo ważną częścią naszej działalności. 

Od małych zadań i pojedynczych aktywności, po ofiarę swoich specjalistycznych umiejętności – Ty też możesz oddać swój czas i wiedzę, by dokonać znaczących zmian rozbrzmiewających daleko poza twoją społeczność. Wierzymy, że każdy w jakiś sposób może przyczynić się do tej misji – nieważne czy poświęcisz kilka godzin czy jeden dzień - pomagaj i działaj razem z nami!

Im więcej ludzi pracuje dla naszej misji, tym więcej dzieci możemy objąć naszym programem. Wiemy, że programy dożywaniania zmieniają historię najbiedniejszych dzieci na świecie i każdy może w tym odegrać swoją rolę – jaka będzie Twoja?

Kilka pomysłów

A group of people approaching a table-top sale

Zwiększ świadomość organizując wydarzenie lub zaoferuj swoją pomoc przy lokalnym evencie ze zbiórką funduszy na fundację Mary’s Meals.

Three supporters holding a mug shaped cut-out with a heart shaped hole in the centre

Umieść kubek Mary’s Meals lub skarbonkę w miejscowym sklepie, kawiarni czy ośrodku kultury i zobacz, jak szybko możesz zebrać wystarczająco środków, aby wykarmić jedno dziecko przez cały rok.

maraton cut

Wybierz w pracy fundację Mary’s Meals jako swoją organizację charytatywną i zachęć współpracowników do zbierania pieniędzy przez cały rok.

Magnus MacFarlane-Barrow Give book

Przeczytaj i podziel się naszą książką – nieś słowo o książce naszego założyciela (Magnusa- Macfarlane Barrow), która opowiada historię Mary’s Meals i zachęć innych do zakupienia własnej kopii. Powinieneś także dzielić się ulubionymi fragmentami w mediach społecznościowych lub zarekomendować przyjacielowi audiobooka.

Children on a stage during a concert

Zorganizuj projekcję jednego z naszych półgodzinnych dokumentów  - Dziecko 31, Pokolenie Nadziei i Miłość Dociera Wszędzie - w domu albo społeczności lub pokaż jeden z krótszych filmów jako część innego wydarzenia czy uroczystości.

three speakers on a stage with backs to camera talking to audience

Wygłoś przemowę zwiększającą świadomość w miejscu pracy, miejscowej szkole lub społeczności – gdziekolwiek masz znajomości, a ludzie są chętni słuchać!

Wykorzystaj umiejętności zawodowe, by pomóc Mary’s Meals

Niektórzy wykorzystują wolny czas, aby pomóc działanianiom obywatelskim w swoich lokalnych społecznościach.

Umiejętności zawodowe również mogą pomóc w realizacji naszej misji - dotarciu do kolejnego dziecka czekającego na posiłki Mary's Meals:

give

TŁUMACZENIE

Axel z Niemiec poświęcił swój czas i zdolności certyfikowanego tłumacza, by przełożyć drugą książkę Magnusa na język niemiecki, pomagając nam zaoszczędzić tysiące funtów i pomagając Mary’s Meals w Niemczech dotrzeć do większego grona odbiorców.

A group of people cheering in celebration and releasing balloons

AMBASADORZY SPOŁECZNOŚCI

Oddolna sieć wolontariuszy w Irlandii jest bijącym sercem całej działalności fundraisingowej w tym kraju.

Wykorzystują swoją miłość do ruchu Mary's Meals, aby szerzyć jego przesłanie i zbierać wsparcie poprzez tradycyjne, lokalne, oparte na wspólnym zaangazowaniu działania, które przynoszą imponujące rezultaty.

Woman in a church with her back to camera staring at the altar

PUBLIC RELATIONS

Dedykowany zespół wolontariuszy odgrywa kluczową rolę w promocji PR i mediów społecznościowych w Republice Czeskiej. Niektórzy wnoszą doświadczenie zawodowe, podczas gdy inni są świeżo ubieczonymi absolwentami uczelni, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, pracując w zespole. Wszyscy wnoszą entuzjazm, poświęcenie i pasję do tej misji - i to naprawdę widać w ich pracy!

Tackling child hunger

HANDEL DETALICZNY

W Wielkiej Brytanii wolontariusze zbierają używane rzeczy, organizują zbiórki darów i pracują w sklepach sprzedając rzeczy, aby pomóc w zebraniu pieniędzy dla Mary's Meals. Jest to niemałe zadanie, ale jego owoce są ogromne - nie tylko dlatego, że sklepy zbierają fundusze na wyżywienie głodnych dzieci, ale dlatego, że ich obecność na lokalnych ulicach pomaga czynić Mary's Meals powszechnie znaną organizacją.

close up of a child's hand drawing an angel on white paper

PROJEKT GRAFICZNY

W Chorwacji (i w innych krajach) profesjonalni graficy i studenci zajmują się projektowaniem materialów wizualnych wspierając liczne kampanie wolontariuszy i fundraiserów.  Tworzenie przyciągających wzrok projektów graficznych jest wielkim wsparciem - ich działania pomagają dotrzeć z informacją o naszej pracy do kolejnych serc i umysłów, a przez to pomagają nakarmić więcej dzieci.

 2 miliony logo

 

MARY'S MEALS DOKARMIA OBECNIE 2,279,941 DZIECI

Dzięki obecności programów dożywiania dzieci mają pewność, że niezależnie od okoliczności, każdego dnia w szkole otrzymają pożywny posiłek.